Dikkat: Binance’daki Bu Altcoin Ekibi Yükselişin Ardından Satıyor!

Popüler altcoin projesi Uniswap yenilikler yapmaya ve tekliflerini genişletmeye devam ediyor. Bunun da bir sonucu olarak yerel token UNI’nin fiyatı etkileyici bir artış kaydetti. Bunun ardından proje ekibi satış yapmaya başladı.

Güçlü performansın ardından Uniswap ekibi UNI satışına başladı!

Ethereum Blockchain’deki önde gelen merkezi olmayan borsanın (DEX) yönetim tokenı olan Uniswap (UNI), geçtiğimiz hafta fiyatının %44 ve son 30 gün içinde %160 artmasıyla son zamanlarda büyük bir yükseliş gösterdi. Yeni gelişmeler ve teknikler ile traderlar arasında artan iyimserlik bu etkileyici performansa neden oldu. Token fiyatı bugün %20’nin üzerinde artışla de yükselişine devam etti. Bu yükselişin ortasında proje ekibi UNI satışına başladı. Onchain analitik platformu Lookonchain, gelişmeyi şu şekilde duyurdu:

UNI fiyatı bugün %20’den fazla arttı! Uniswap ile ilişkili bir cüzdan: Team/Investor/Advisor, fiyat artışından sonra 41,000 UNI (608 bin dolar) sattı. Bu cüzdan ayrıca 14 Şubat’ta 43.000 UNI (485 bin dolar) sattı (UNI fiyatı arttıktan sonra). Şu anda, bu cüzdan hala 358.326 UNI (5,83 milyon dolar) tutuyor.

Altcoin için teknikler ne gösteriyor?

Popüler analist Rekt Capital, UNI’nin haftalık zaman diliminde, grafiklerinde turuncu renkle gösterilen önemli bir destek bölgesini başarılı bir şekilde yeniden test ettiğini vurguladı. Bu yükseliş gelişmesi, token bu seviyelerde fiyat istikrarını koruduğu sürece UNI’nin zaman içinde daha fazla yukarı yönlü devam için iyi bir konuma sahip olduğunu gösteriyor.

Desteğin başarılı bir şekilde yeniden test edilmesi, genellikle alıcıların önemli bir fiyat seviyesini savunmak için devreye girdiğini ve devam eden bir yükseliş trendi olasılığını artırdığını gösterir. UNI şu anda bu önemli destek alanının üzerinde işlem görüyor. Böylece, yukarı yönlü ivme için yolu açık gibi.

Cüzdan uzatma ve limit emirleri fiyat artışını destekliyor

Trader YG Crypto’ya göre, Uniswap’in cüzdan uzantısının yakın zamanda piyasaya sürülmesi ve Limit Emirlerinin piyasaya sürülmesi, UNI’nin fiyat artışının arkasındaki önemli katalizörler oldu. Bu yeni özellikler Uniswap platformunun kullanıcı deneyimini ve işlevselliğini geliştiriyor. Böylece, daha fazla kullanıcı çekiyor. Bu da UNI tokenine olan talebi artırıyor.

Daha düşük zaman dilimlerinde YG Crypto, UNI’nin önemli bir destek alanına saygı duyduğunu söylüyor. Ayrıca, sıkı bir ticaret aralığı oluşturduğunu belirtiyor. Böylece, tokenın potansiyel bir kırılmadan önce konsolide olduğunu öne sürüyor. Bununla birlikte, YG Crypto pompaları kovalamaya karşı da uyarı yapıyor. Bu bağlamda yeni pozisyonlara girmeden önce tozun yatışmasını beklemeyi ve desteğin devam ettiğini doğrulamayı öneriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x